17/06/2016

Як нам відновити здоров’я і сили?

У кожного з нас, у житті, наступає такий час, коли серйозно починаєш звертати увагу на своє здоров’я. Що подієш, – невблаганні закони природи не зважають на людські прагнення бути якнайдовше молодим, сильним та здоровим, – раніш чи пізніше організм зтикається із захворюваннями спричиненими чи то зовнішніми факторами природнього середовища, чи то способом власного побуту. Розум підказує: чим раніше людина задумується над покращенням свого самопочуття, тим довше почуватиметься задоволеною життям. Справді, якщо навіть не дуже глибоко замислитись це досягається – профілактикою (попередженням) можливих захворювань, а відтак, на мою думку, найкращою є перебування в здоровому зцілюючому природньому середовищі, а не скажімо профілактика хімічними засобами (що є досить агресивними і не завжди виправданими з огляду методів, для організму) в стінах лікарень.

Одними із найрозповсюдженіших болячок цивілізації, на сьогодні, це є – хвороби нирок, які дошкуляють утворенням каміння в нирках та сечовивідних шляхах.

Цікаво, що природа нашої неповторної Землі, дарує людині величезні шанси на зцілення і, водночас, відновлення  власного організму. Природа, зважаючи на такі унікальні риси в людині, як її розум і доброта, дає нам змогу користати своїми невичерпними джерелами (в прямому і переносному значенні) здоров’я і сили. До прикладу візьмемо таке чудесне місце в нашій країні, як околиці Східниці. Тут – найбільше в Європі згромадження мінеральних цілющих джерел!

Друзі, як маєте охоту повністю відновитись після хвороби, операції, чи дробіння каменів, завітайте попити цілющу воду в Садибу «Дримба», що в Східниці! Тут Вам гарантують Зцілення! А зцілення це – запорука найціннішого, що є в нас, – Здоров’я!