4/02/2015

Як покращити самопочуття. Поради від “Дримби”.

Кожен з нас часто запитує себе – як покращити самопочуття? Ми маємо поради!

Поганий настрій, самопочуття “на трієчку”, постійна сонливість і навіть загострення хронічних хвороб часто є нічим іншим, ніж наслідком неправильного способу життя. Мабуть, кожен може знизати плечима, мовляв “на спортзал часу немає – працюю; на самих зелених салатках та сухій курячій грудці довго не протягнеш, та і складно воно все”. Дозволимо собі не погодитися і пропонуємо кілька простих “правильних” ідей як покращити самопочуття,  настрою і заряду енергії.

1). Прокинувшись, подумайте про хороше.
Від цього правила зазвичай відмахуються, як від набридливої мухи,- але саме ця “дурничка” може поправити ваш настрій і додати трохи більше впевненості у дні, що настав. Якщо ж прокидання відбудеться під дерев’яними зрубами Садиби Дримба – хороший настрій і позитивні думки вам гарантовано. Спробуйте і переконайтеся 🙂

2). Мінімізуйте споживання шкідливих продуктів харчування.
Постарайтеся зробити так, щоб “шкідники” просто не опинялися у вас в холодильнику чи на полицях. По-перше, не ходіть на закупи голодними: підживившись перед походом в магазин, ви уникнете маси спокус. По-друге, наповніть холодильник яблуками чи мандаринами, а цукерницю – міксом сухофруктів та горішків. Такий “перекус” добре смакує, живить енергією і є значно кориснішим за шоколадки, печиво чи копченості.

3). Більше рухайтеся!
Нехай на спортзал часу справді немає, але звання підкорювача сходів вам під силу. Ходіть пішки всюди і завжди, де це тільки можливо, зранку зробіть 10 присідань чи підйомів для пресу, щогодини вставайте з-за робочого місця, щоб потігнутися і розім’яти кінцівки,- можливо, чудес схуднення ви не побачите, але гарантовано приведете тіло в тонус і наповните його силами і енергією. Аше у нас. в садибі Дримба, є чудова “гойдалка щастя” – яка гарантовано підніме вам настрій без особливих зусиль!

4). Про шкідливі звички говорять усі, і тут ми не вийняток.
Не пропонуємо одним махом кинути курити, видалитися із соцмереж і припинити заїдати стрес солодким (хоча це точно піде вам на користь),- але можна принаймні зменшити об’єм викурюваного, обмежити свій час в Фейсбуку і не споживати солодощі на ніч. Це уже дуже значний крок!

5). Проводьте свій час з людьми, які вас надихають, заряджайтеся від них правильним настроєм!
І, звісно, не забувайте про найближчих: приміром, чому б усім разом не вибратися в Східницю, в нашу гостинну Садибу Дримба, уже наступних вихідних? Час, проведений з дорогими людьми – безцінний.

6). Любіть себе.
Найбанальніше правило, яке, тим не менше, працює. Усміхайтеся своєму відображенню зранку перед дзеркалом, забороніть собі говорити і думати про себе погано через кожну дурничку, як-то спалена яєшня чи забутий в магазині кефір. Звучить смішно – але, впевнені, саме за такі повсякденні дурниці ми здатні сварити себе чи не щодня.

Будьте до себе строгими і справедливими, але люблячими. Не потакайте надміру пустим захцянкам, але не відмовляйте собі в життєвих радостях.

Почавши з простого, ви неодмінно відчуєте смак до життя, який так легко втратити серед напружених, нервових днів. А для “повної перезагрузки” приїжджайте в Садибу Дримба, що у Східниці: ми подбаємо про ваше душевне і фізичне відновлення.