5/07/2020

Як схуднути просто і з задоволенням: поради від Дримби

Літо – це гарячий час відкритого одягу та пляжного відпочинку. Якщо не вдалось підготувати своє тіло до цієї пори року заздалегідь – не потрібно засмучуватись, варто починати змінюватись просто зараз. Найкраще, що корисне можна поєднати із приємним, та вирушити вдосконалювати фігуру та відпочивати у садибу «Дримба».

Комплексний підхід – це те, що дозволить швидко досягнути якісних результатів. Тому, аби схуднути та підтягнути тіло потрібно:

1. Фізична активність

Літо дає масу можливостей для підвищення рухливості. Бадмінтон, йога на свіжому повітрі, ігри з м’ячем – всім цим можна займатись на величезному подвір’ї Дримби, де є безліч місця для активних розваг. Окрім цього, Дримба розташована на окраїні лісу, тож щоденна пробіжка або прогулянка швидким темпом засяє новими барвами. Адже доповниться мальовничими видами природи та свіжим лісовим повітрям, насиченим фітонцидами. Кому як не бігунам знати, як набридає буденний вид стадіону і як приємно мотивує до фізичної активності краса лісової стежки.

Для тих, хто відчуває ностальгію і хоче добряче навантажити себе фізично, є можливість покосити траву або ж нарубати дров для мангала чи каміну. 🙂 Нові емоції та навантаження допоможуть зняти накопичений стрес.

2. Здорове харчування

Значним плюсом схуднення у літню пору є те, що спека не сприяє відчуттю голоду, а й, навпаки, пригнічує його. Їсти в жару просто не хочеться, особливо чогось жирного, гарячого або ж складного для засвоєння. А це якраз те, що як правило, є гіперкалорійним. У садибі «Дримба» ви маєте нагоду потішити себе смачною та корисною їжею, зібраною прямо з городу. Свіжі овочі та ягоди, з яких можна приготувати салат чи додати у вівсянку, наситять організм вітамінами та додадуть приємної новизни щоденному раціону.

3. Нові емоції

Для того, аби худнути було простіше, варто найти для себе замінник тих приємних емоцій, які ми отримуємо споживаючи улюблену шкідливу їжу. Цим може виступити зміна навколишнього середовища, спорт на свіжому повітрі (переконані, що стояти у планці простіше під ранковий спів пташок), міцний сон у дерев’яному будинку, майстер-класи із гончарства, вилазки по гриби та приємно проведений час із близькими на природі.

Тож приїжджайте у Дримбу вдосконалювати своє тіло та відпочивати! 🙂