12/12/2014

Запрошуємо на зимовий відпочинок до Східниці!

Зимовий відпочинок в горах – це, всупереч стереотипу, не лише лижі. Запрошуємо Вас насолодитися зимовим відпочинком у засніженій Східниці, в Садибі Дримба!

Чи думали Ви про канікули усією сім’єю, які можна провести з користю для здоров’я? Саме таким варіантом зимового відпочинку стане відвідання селища-курорту Східниця, розташованого неподалік від Трускавця.

Чим же запам’ятається Вам і Вашій родині цей зимовий відпочинок?

По-перше, Східниця славиться своїми заповідними хвойними лісами, які насичують і без того чисте повітря фітонцидами, тож тривалі оздоровчі прогулянки стануть Вашою приємною щоденною справою. А гуляючи на свіжому повітрі, чому би не згадати дитинство та погратися в сніжки, зліпити сніговика чи зобразити “сніжного ангела”? Усі ці прості зимові розваги як ніщо інше об’єднають Вашу родину!

Крім того, Вашому сімейному відпочинку сприятиме унікальна філософія Садиби, що акцентує важливість екологічної та енергетичної чистоти та родинної приватності. Таким чином, Вам і Вашим рідним забезпечено комфорт перебування і максимальне задоволення від зимового відпочинку у Східниці. До того ж, у Садибі Вам буде тепло і затишно, адже збудована вона за традиційними карпатськими методами.

Посприяють чудовому відпочинку та оздоровленню усієї родини і джерела славнозвісних мінеральних вод, типу “Нафтуся” чи “Боржомі-Содова”: усі вони розташовані поблизу Садиби.

Приємним доповненням до Вашого сімейного зимового відпочинку може стати смачна карпатська кухня, якою Ви зможете в повній мірі насолодитися у Східниці. Поживні і ароматні традиційні страви, чаї та міцні напої – чудовий привід зібратися за обідом з родиною та друзями після активного дня, наповненого зимовими розвагами.

Садиба Дримба гостинно запрошує Вас відвідати зимові Карпати усією родиною, а також з компанією друзів чи коханою особою,- адже для кожного зимовий відпочинок у Східниці може стати незабутнім спогадом чи приємною традицією!