19/09/2015

Зелений туризм в Карпатах

Зелений туризм лише набирає популярності в нашій країні, втім цей спосіб відпочинку вже встиг отримати багато прихильників. Це не просто подорож до природи, як здається із назви. Це ціла філософія відпочинку, повернення до першоджерел і можливість отримати набагато більше, ніж від звичної відпустки на морському узбережжі.

Україна дивовижно багата на природну красу, але найщедріші в цьому плані, звісно ж, Карпати. Саме тут є величні гори, смерекові ліси повні грибів та ягід, сонячні полонини, річки та озера. А ще – гостинні люди, які радо приймуть вас та покажуть найкращі куточки своєї садиби – садиби Дримба, що у Східниці.

Варто залишити галас і метушню великого міста і хоч на кілька днів поринути в неймовірний спокій і тишу карпатських лісів, в чисте гірське повітря. Коли востаннє ви бачили як сонце ховається за обрій, а не за бетонні стіни будинку, що напроти? А коли піднімалися в гори вузькою стежкою, що в’ється довкола височенних смерек? Коли зустрічали світанок, стоячи на полонині, серед різнотрав’я ще вогкого від ранкової роси?

Обравши зелений відпочинок в Карпатах ви не лише проведете незабутні дні в одному з найкрасивіших місць нашої планети. Ви зможете повністю зануритися в зелений спосіб життя: будинки з дерева, натуральна здорова їжа, вовняні ковдри, ніякого інтернету і телебачення.

Чим же займатися цілими днями – спитаєте ви? О, засумувати вам не вдасться! В лісі довкола Східниці повно грибів та ягід. Тож коли б ви не приїхали – навесні, влітку чи восени – ви зможете відправитися на «тихе» полювання за карпатською смакотою. А наступного дня можна спробувати себе в ролі збирача цілющих трав для справжніх лікувальних чаїв. Або ж повчитися готувати банош з тими грибами, що назбирали вчора. Вам дуже пощастить, якщо ваш відпочинок припаде на якесь з народних свят. Так ви зможете долучитися до давніх традицій і взяти участь в обрядах, які виконували наші прабабці.

Загалом, зелений туризм це повне перезавантаження тіла і мозку, яке так необхідне кожному з нас хоча б раз на рік. Приїжджайте у “Дримбу” – ми вам допоможемо у цьому!